Hakkımızda

Kadir Sandalye, kaliteli üretimin yanısıra konusunda uzman, şirket ile bütünleşmiş, müşteri odaklı çalışan bir işgücünün varlığı ile kendini müşterilerine en iyi hizmeti vermeye inanmış bir yönetim anlayışı benimsemiştir. Ülkemizde herbiri birer marka olan ürünlerimizin en kaliteli ve seçkin firmalarda yer almasından, bu yönde göstermiş olduğumuz başarıdan kıvanç duymaktayız. Kadir Sandalye bu başarısını, bünyesinde yetiştirilen eğitimli ve kalifiye personeli, müşteri memnuniyeti ön planda tutan üretim ilkeleri ile gerçekleştirmektedir.

Ülkemiz mobilya sektörünün hızla gelişen ihtayaçlarını analiz ederek ve yeni gelişmeleri takip ederek hem iş ortaklarımıza hem de son tüketici konumunda bulunan değerli müşterilerimize en kaliteli tasarım ve uygulamaları birinci sınıf içilik ve birinci sınıf malzeme ile sunuyoruz.

Uzman çalışan ağımız ile hem kurumsal müşterilerimize hem iş ortaklarımıza hem de bireysel müşterilerimize ihtiyaçlarına özel her bir kategoride onlarca tasarım ve model sunma ayrıcalığını sunmakla beraber tarafımıza sunulan taleplere göre butik çalışmalarda yapmaktayız.

Tasarım ve ürünlerimizi onlarca mağazada iş ortaklarımız aracılığı ile görebileceğiniz gibi modellerimizi web sitemiz üzerindende inceleyerek Kadir Trend markasına bir çok şekilde ulaşabilirsiniz.